header-image

آیــــ ونــــتس

این سامانه‌ی آنلاین برای دو گروه طراحی شده است:
گروه اول مجموعه‌هایی می باشند که در حوزه‌ی برگزاری رویدادهای مختلف علمی، سمینار، همایش و...  فعالیت دارند و گروه دوم افرادی هستند که می‌خواهند در رویدادهای مورد نیاز یا مورد علاقه‌شان شرکت کنند.
پس اگر می خواهید اطلاعات مربوط به رویداد، همایش، سمینار، وبینار و... خود را به راحتی در اختیار دیگران قرار دهید، آی‌وِنتس رویداد شما را به سرعت به علاقه‌مندان حوزه‌ی مربوطه و عموم مردم اطلاع رسانی کرده و بهترین بستر را در اختیار شما می‌گذارد.

ivent-image

آیــــ ونــــتس

شما می‌توانید در آی‌وِنتس تمامی جزئیات برنامه‌ی خود از جمله مکان، زمان، سخنران‌ها و سایر اطلاعات مورد نیاز شرکت‌کنندگان را به‌وسیله تولید محتوا در اختیار دیگران قرار داده و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید، اداره کنید و گزارش کامل برنامه خود را بگیرید.
همچنین می توانید رویداد خود را بصورت کاملاً مجازی، با درنظر گرفتن شرایط منتورینگ ویژه در گروه‌های کاری مجزا با تمامی امکانات برای شرکت‌کنندگان، برگزاری وودکمپ‌ها و ورکشاپ‌های مختلف طی برنامه زمان‌بندی معلوم، داوری و اختتامیه مجازی به انجام رسانید و در پایان استارتاپ‌هایی با تیم‌های کاری در مکان‌های مختلف راه‌اندازی کنید تا شاهد بهترین خروجی از رویداد خود باشید.
به برگزارکنندگان دیگر بپیوندید و در برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه‌های متفاوت از جمله کسب‌و‌کار، کارآفرینی، مدیریت، علمی، تکنولوژی، فرهنگی‌و‌هنری، گردشگری، مذهبی، پزشکی، تحصیلی، ورزشی، سرگرمی و... سهیم باشید.
درصورتی که از جمله‌ی علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان هستید، با شرکت در رویدادهای مختلف می‌توانید به شبکه‌ی ارتباطی در سراسر کشور دست پیدا کنید، تا از این طریق نه تنها به داشته‌هایتان بی‌افزایید، بلکه روابط علمی و کاری بیشتری را شکل دهید و به راحتی توان همکاری در استارتاپ‌های مختلف را داشته باشید، یا استارتاپ موردنظر خود را به آسانی و با مشارکت متخصصین از نقاط مختلف کشور راه اندازی کنید.
می‌توانید رویدادهای متنوع و بزرگ را در آی‌وِنتس جستجو کنید و یا معرفی برنامه‌های مورد علاقه خود را به ما بسپارید تا آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان به شما معرفی کنیم و به آسانی در رویداد دلخواه خود ثبت نام و شرکت نمایید.
سیستم پشتیبانی آی‌وِنتس از شما که عضوی از خانواده‌ی بزرگ ما هستید درخواست می‌کند تمامی نظرات، سؤالات و پیشنهادهای خود را از طریق ارتباط با ما منتقل کنید تا بهترین امکانات را در اختیار تمام اعضای خانواده‌ی بزرگ آی‌وِنتس قرار دهیم.
همچنان خبرهای خوب در راه است...

تیم آیــــ ونــــتس

amin-entezari-image

امین انتظاری

بنیان گذار آیونتس

amin-entezari-image

محمدرضا محمدی

back-end developer

amin-entezari-image

پیمان باقری

back-end developer

amin-entezari-image

محسن ارزنی

front-end developer

amin-entezari-image

رضا عفتی مقدم

front-end developer

اخبار آیــــ ونــــتس

فاز-اول-سامانه-آیونتس-راه-اندازی-شد

فاز اول سامانه آیونتس راه اندازی شد

فاز اول سامانه آیونتس، سامانه ی برگزاری رویداد های آنلاین، با تلاش بسیار دست اندرکاران و برنامه نویسان مجموعه پارند و با هدف تسهیل برگزاری رویداد های آنلاین...

2

برگزار کننده رویداد

10

کارگاه های برگذار شده

17

رویداد ثبت شده

آمار رویدادها

در اینجا سعی کردیم آماری از آنچه تا کنون در آیــــ ونــــتس روی داده است را به صورت رقم و عدد بیان کنیم تا خلاصه ای از خدمات ما را در یک قاب داشته باشید :)

درباره توسعه دهنده

programmers image

تیم توسعه دهنده پارند

مجموعه پارند در اسفند 98 با ورود به شرایط شیوع ویروس COVID-19 در دنیا و به تبع آن در ایران و عدم توانایی در اجرای رویدادهای خود با چالش بزرگی روبرو گردید. در این راستا با همکاری تیم برنامه‌نویس این مجموعه بر آن شدیم تا بستر مورد نیاز جهت برگزاری رویدادهای مجازی را راه‌اندازی نماییم و به سرعت و با تمام قدرت برنامه‌ریزی‌های مورد نیاز را انجام دادیم و شروع به طراحی بستری کاملاً اختصاصی نمودیم تا نه تنها برای این مجموعه چالش پیش‌رو را مدیریت کرده، بلکه با طراحی مسیری جدید و هدفمند کاستی‌های سایر همکاران و همچنین علاقه‌مندان را مرتفع نماییم.
اینجا بود که آی‌وِنتس با هدف احیاء کسب‌وکارهای این حوزه متولد شد، تا با همکاری متخصصین جوان و خلاق کشور هرچه بیشتر به یاری هم‌میهنان خود در این شرایط سخت بیاید.
امید است با استعانت از خداوند و مشارکت شما همراهان گرامی در این مسیر، موفقیت و پیشرفت روز افزون حاصل گردد.

طراحی و توسعه توسط مجموعه پارند